Фотоколаж





Ну хіба є щось краще на світі,
ніж прожити дитяче життя.
Їхні душі відчуть, зрозуміти
й разом з ними іти в майбуття.

Кожен день у нас цікавий
веселий, плідний  і яскравий!

Вчимося і відпочиваємо


Наша класна кімната


 
 

  




Виховний захід "Свято чистої криниці"
Виховний захід "Свято чистої криниці" проведене моїми вихованцями учнями  9-го  та 4-го класів для колег методичного об'єднання класних керівників та учнів початкових класів Нижньоворітської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярі розповідають , яке шанобливе ставлення до річок, озер, криниць, джерел мали їхні дідусі та бабусі. Берегли і леліяли їх, бо добре знали, що вода - то життя на землі.

Та в щоденному ритмі нашого сьогодення ми по-іншому стали дивитися на світ. Усе брали від природи, "не чекаючи милостей", а з віддачею не поспішали. І ось настав час, коли природа вже не може віддавати, а благає: "Людино! Захисти, врятуй мене від самої себе!"

Кажуть люди: скільки криниць на землі, стільки зірок на небі. І якщо вам доводилося бачити, як падає небесниця, знайте - то десь замулилося джерело.
Отже, дорогі друзі, щоб не згасали зірки, оберігайте живі батьківські криниці.








Знає кожна у класі дитина:
Україна- єдина країна!




Осінній вернісаж
Йде панна осінь золотава з маленьким келихом вогню



Шевченківські дні у школі

            Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?






На уроках не відпочиваємо,
 а знання здобуваємо!

Інтегрований урок з літературного читання та образотворчого мистецтва 
НЕ РОБИ ІНШОМУ ТОГО, ЧОГО САМ НЕ ЛЮБИШ.
ІВАН ФРАНКО «ЛИСИЧКА I ЖУРАВЕЛЬ»


Автобіографія І.Я.Франка
Скоромовка
Читання казки "Лисичка та журавель"

Фізкультхвилинка


Обговорення прочитаного
Малюємо героїв до казки




Олімпійський тиждень у школі
Фізичне виховання – могутній засіб активного впливу на розвиток організму і вдосконалення його функцій. Вчитель фізичної культури повинен постійно здійснювати контроль за станом виконання фізичних вправ учнями на уроці, їх дозування, правильність виконання та рівень фізичного навантаження. Всі заходи з фізичного виховання проводяться у нас  із врахуванням фізичного стану і вікових особливостей учнів, з дотриманням всіх дидактичних методів.






Районне методичне об'єднання вчителів початкових класів у Нижньоворітській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Шановні вчителі Вас вітає програма «Пасіка» - велика, дружня і працьовита бджолина сім’я і ми вчителі початкових класів Нижньоворітської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів хочемо сказати, що бджолина сім’я – це унікальний, природний феномен, який працює чітко, злагоджено та продуктивно.  Якби людське суспільство навчилось брати приклад з бджіл, то нам всім було б жити набагато краще. Ми переходимо до теми нашої програми.

А темою нашої сьогоднішньої програми послужать слова Василя Сухомлинського: «До хорошого уроку вчитель готується все життя»    





















Бережіть птахів зимою
   Птахи – це окраса природи. Кожен полюбляє милуватися ними та слухати їхні мелодійні співи.
     Інколи пташки шкодять тим, що поїдають вишні, виноград та інші ягоди.  Проте, їх треба берегти, бо це також добрі помічники людини









Догляд за кімнатними рослинами
         Правильний догляд за кімнатними рослинами не вимагає професійних знань. Як правило, рослині завжди можна допомогти, якщо знати, в чому воно потребує.











Зимові розваги
           Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають нострій. Сніг – це найголовніше. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! І взагалі, зимові забави – це окрема тема. Недаремно діти так люблять зимові прогулянки. 











Робота з батьками
Роль родини у вихованні дитини

Тільки разом з батьками , спільними зусиллями ,

вчителі можуть дати дітям велике людське щастя .

В. А. Сухомлинський











Робимо своїми руками
Ой, які ж вони милі! Ці іграшки з кольорового паперу кого завгодно примусять замилуватися — настільки вони оригінальні та симпатичні. Тож мерщій виготовляти ексклюзивних звіряток і радувати унікальними подаруноками близьких!








Відгадування ребусів
 на уроці навчання грамоти


   Пропоную чудову добірку дитячих ребусів найрізноманітнішої тематики. Представлені ребуси цікаві не тільки юним шанувальникам загадок, а й тим, хто тільки починає осягати захоплюючий мову ребусів. 












Урок-казка з математики
Число і цифра 5















Безпека дорожнього руху











Місячник шкільної бібліотеки: "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"
        Цього року місячник проходив під гаслом: "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".
 «Зупинись на хвилинку, подивись на новинку»
Екскурсія для 1 класу «Перше знайомство з бібліотекою"
  

Сьогодні - День святого Миколая - Чудотворця



Святий та добрий Миколай,
До нас у школу завітай,
На нас, маленьких подивися
І подарунків всім нам дай.





 







Новорічна шоу-програма "Новий 2017 рік!!!"



 
 
 
 
Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!




Схід і захід разом!
        Філія Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді "Арніка" в Нижніх Воротах прийняла перших гостей – групу дітей із Луганської області.
                   


     
         Тридцять школярів із прифронтового Станично-Луганського району відвідали також і нашу школу. Вчителі та учні привітно зустріли їх хлібом- сіллю. 



           Підготували розважально-святкову програму "Традиції святкування Різдва в Нижніх Воротах" та провели майстер-клас разом вивчаючи колядку "Нова радість стала".  Зробили все, щоб дітям сподобалася найзахідніша область нашої країни, і додому вони повернулися з твердим переконанням, що Україна – єдина!

























Відкритий урок навчання грамоти 1 клас
      Робота з дитячою книжкою "Українські народні казки".
     Урок був проведений у формі казки "Літературне кафе".
















 
IV засідання методичного об'єднання
 вчителів початкових класів (16 березня 2017 року)
      Першу частину засідання розпочала відкритим уроком з навчання грамоти у 1-му класі класний керівник Нілабович Ольга Юріївна. Урок проходив у формі казки "Літературне кафе". За домогою інтерактивної дошки вчителька продемонструвала цікаві відеоматеріали, де учні з захопленням знайомилися з різними українськими народними казками. Нілабович О.Ю. підготува цікаву презентацію, де вчитель і учні працювали за таким меню:
  1. Закуска запитань і відповідей
  2. Кекс зі скоромовкою
  3. Борщ-буквоїд
  4. Казковий мікс
  5. Морозиво "Любов до казки"
  6. Сік "Казка дитинства"
  7. Малюнкові канапки
    Продовжила засідання директор школи Голянич Оксана Федорівна,  з виступом "Інтерактивні форми та методи навчання в початковій школі".
      Підбили підсумки керівник методичного об'єднання Нілабович Ольга Юріївна та вчителі початкових класів Коріш О.Ю., Соломко Т.В., Соломко О.О., які відзначили, що вчителі, застосовуючи на уроках ІКТ, значно підвищують зацікавленість учнів навчальним матеріалом та допомагають краще його запам'ятати.


 






Прощання з Букварем
Сьогодні у 1 класі свято: і радісне і трішки сумне. Сумне, тому, що сьогодні підійшов момент прощання з першою навчальною книгою - Букварем. Радісне тому, що дітки, змінилися, підросли, порозумнішали. Багато дізналися, чомусь навчилися. І допомогла їм у цьому перша навчальна книга, яка називається "Буквар". З її допомогою учні вивчили всі букви алфавіту, навчилися читати. Але "Буквар" познайомив їх не тільки з літерами, його сторінки вчили бути дружніми, вихованими, вміти виконувати шкільні правила. Сьогодні ми повинні з ним попрощатися. Але знання, які він нам дав, ми візьмемо з собою.





Немає коментарів:

Дописати коментар